Sleva 3% na první nákup přes e-shop! V košíku stačí zadat kód: PROMO3. Neplatí na produkty v akci.

Roll up je ideálním startem pro vaši reklamu

stojan-rollup

Pro někoho, kdo slyší slovní spojení Roll Up poprvé je možná až nepochopitelné, proč právě něco takového by mělo být součástí vaší reklamy. Samozřejmě, možností máte více. Reklama na letácích či plakátech má rovněž své kouzlo a nepochybně i účinek, ale Roll Up je něco, co posouvá standardní reklamu na vyšší level. A být ve světě marketingu lepším, znamená jít v před.

Co vlastně Roll Up je?
Roll Up můžeme charakterizovat jako druh reklamního stojanu. Tato podoba reklamy si získala množství zákazníků po celém světě. Roll Up-y patří mezi nejprodávanější druhy stojanů na Slovensku trhu. Jde o inovativní způsob reklamy, který se vyznačuje svou jednoduchostí a prezentačními schopnostmi.

Co je jeho výhodou a jak funguje?
Výhodou je lehká hliníková konstrukce, která je jednoduchá na složení a manipulaci. Celý Roll Up banner funguje na jednoduchém principu uchycení plachty na rolovací mechanismus v kazetě. Za pomoci kazety se plachta jednoduše vyroluje a uchytí, což vám zabere několik desítek sekund. Rozhodně zaboduje iz ekonomického hlediska svou příznivou cenou. Roll Up vám nabízí široké spektrum možností mezi, které patří i různé rozměry či způsoby individuální tisku grafiky.

Kde Roll Up využiji?
Ve světě reklamy je Roll Up lze využít téměř všude. Nejvíce se však Roll Up bannery využívají v interiérech při veřejných prezentacích produktů či služeb, mítincích, teambuilding či při formálních setkáních se zákazníky nebo partnery. Především Roll Up poslouží jako prezentační nástroj vašeho podnikání. Roll Up je rovněž skvělým poutačem. Nejenže tedy dokáže informovat a propagovat, ale kvalitní grafikou a designem dokáže zaujmout a přilákat i oko potenciálního zákazníka.

V naší nabídce naleznete nabídku těch nejkvalitnějších Roll Up bannerů. Abyste měli lepší představu jak Roll Up banner vypadá v různých provedeních, projděte si celou naši nabídku.

Podívejte se také můžete krátké video jako jednoduché je složit samotný stojan: